Tipy na dárky pro muže (nejen) na Vánoce

Najít perfektní vánoční dárek pro výjimečné muže může být skličující úkol. Naštěstí existuje pár tipů, které mohou pomoci vybrat ten nejlepší vánoční dárek. Zde je několik jedinečných nápadů, které ho určitě potěší!

Před výběrem dárku pro muže je třeba se zamyslet, jaké má koníčky a zájmy. Někdo je kutil, někdo rybaří, někdo hraje fotbal… Co třeba hezké hodiny nebo počítačové či konzolové hry? Takové dárky na Vánoce pro muže vždy potěší.

Pánské hodinky

Elegantní a stylové pánské hodinky potěší snad každého muže. Velmi hezké kousky prodává například Gant. Pánské hodinky Gant kombinují nadčasovou eleganci s moderní funkčností.

Díky řadě stylů a barev, ze kterých si může zákazník vybrat, je jednoduché najít přesně ty hodinky, které budou vyhovovat jeho osobnosti. Hodinky jsou navíc perfektním dárkem pro někoho, kdo oceňuje klasický styl a nadčasovou eleganci.

Hra na počítač nebo konzoli

Vhodným dárkem pro muže může být také hra na počítač nebo herní konzoli. Pokud si někdo neví rady, jakou hru vybrat, jako první je nejlepší podívat se do aktuální sbírky hráče na tituly, které má již doma. Z toho lze také snadno vypozorovat žánr, který je pro konkrétního muže žádoucí.

Je téměř jisté, že toto promyšlené gesto muž jistě ocení. Vyplatí se také podívat se na nejnovější verze a recenze. K tomuto kroku lze použít například recenze Konzoliště, kde lze najít také mnoho tipů a rad, které pomohou s výběrem.

Počítačové nebo konzolové hry může Ježíšek také koupit v obchodě Xzone. Díky široké škále titulů, ze kterých si může zákazník vybrat, bude výběr o něco jednodušší. Také je třeba nezapomenout využít Xzone slevový kupón, protože díky němu lze za tento vánoční dárek také docela dost peněz ušetřit.

Pokud si opravdu Ježíšek neví rady, jakou hru vybrat, může také na Konzolišti nebo obchodě Xzone zakoupit dárkový poukaz. A tak si může svůj vysněný herní titul vybrat sám.

Koupí hry nelze udělat krok vedle, pokud jde o herního nadšence.

Sportovní vybavení

Jednou z možností, čím obdarovat muže k Vánocům je sportovní vybavení. Třeba nové lední brusle pro hokejistu, kopačky nebo tréninkové oblečení pro fotbalistu, plavky pro plavce a tak dále.

Pro rybáře je třeba hezkým dárkem rybářská židle nebo zásoby návnad a jiného vybavení, které může zpříjemnit čekání na nějaký pořádný úlovek.

Fotodárek

Dárek, který je od srdce a opravdu potěší je také třeba osobní dárek s fotkou. To může být třeba fotokalendář ze společných fotek, polštář nebo třeba nějaký vtipný dárek, což mohou být třeba ponožky s fotkou. Potěší také hrnek do práce nebo podložka pod myš.

Náramek

Každého muže, který rád nosí doplňky také jistě potěší nějaký šperk. To může být třeba řetízek s přívěskem nebo náramek. Pokud má muž rád osobité a vlastnoručně vyráběné věcí, určitě ho potěší dřevěný šperk od BeWooden.

Tyto dřevěné jedinečné šperky lze zakopit na e-shopu nebo v kamenné prodejně v Praze, či Brně. A to v BeWooden Kotva Praha nebo v BeWooden Brno v Galerii Vaňkovka.

Co se týče dárků o letošních svátcích, možností pro muže je spousta. S trochou výzkumu a kreativity jistě najdete perfektní dárek i pro ty nejvybíravější muže.

Copyright © 2024 KG.cz. Všechna práva vyhrazena. | Nakódoval Leoš Lang