Využijte jedinečnou šanci pro nákup nového bytu v Britské čtvrti

Hledáte byt v Praze? Teď je ideální šance. Poznejte Britskou čtvrť ve Stodůlkách. V lukrativním projektu od developerské společnosti FINEP zbývá posledních několik bytů. Pořiďte si nové bydlení v místě, kde se pojí příroda s městským ruchem.

Jaké přednosti nabízí bydlení v Britské čtvrti?

Britská čtvrť ve Stodůlkách se chlubí moderními rezidenčními domy zasazenými v přírodním prostředí. Najdete zde například japonskou zahradou s potokem. Sportovci si zaběhají v místním parku nebo využijí venkovní posilovnu.

Na zastávce metra Stodůlky jste za pár minut pěšky a do centra Prahy dojedete za necelou půlhodinu. Kromě skvělé dostupnosti MHD ocení Britskou čtvrť lidé s vazbami na západ Čech. Během chvilky najedete na dálnici D5 a v Plzni jste do hodiny.

V rámci projektu zde vznikly výborné kavárny, restaurace nebo vinotéky. Nechybí ani ostatní služby jako například kadeřnictví, posilovna a dětská hřiště. Základní nákup zajistíte v místních večerkách, pro větší nákupy využijete nákupní centrum v sousedním Zličíně.

FINEP dohlíží na kvalitu služeb ve čtvrti

Předáním klíčů práce společnosti FINEP nekončí. Neustále se snaží z okolního prostředí vytvořit příjemné místo pro život například tím, že klade vysoké požadavky na výběr zmíněných podniků se služeb a dohlíží tak na jejich kvalitu.

V Britské čtvrti život doslova pulzuje díky různým společenským akcím. Pořádají se zde sousedská setkání s ochutnávkami vín, uměleckými výstavami, nebo události k rozsvícení vánočního stromu.

V současné době zde vzniká nový přírodní park, který se svou velikostí vyrovná Václavskému náměstí. Návštěvníci se mohou těšit na rozmanitou zeleň zahrnující stromy, trávníky, rostliny, bylinky, luční květiny, keře i ovocné stromy. Park doplní budky pro ptactvo, broukoviště nebo hmyzí hotel.

Hledáte garsonku nebo byt pro celou rodinu? Tady si vyberete

Svůj domov nalezne v Britské čtvrti jednotlivec i početná rodina. Podívejte se na celou nabídku nových bytů v Praze od FINEPu a objevte ideální bydlení. Můžete vybírat od garsonek až po velké 4+kk byty s plochou až 96 m2. Všem bytům náleží balkon, některým také garáž. 

Nejlevnější bytové jednotky pořídíte za necelé 4 200 000 Kč. Máte zájem o byt v Britské čtvrti? Finep vám pomůže vyřídit jeho financování. 

Copyright © 2024 KG.cz. Všechna práva vyhrazena. | Nakódoval Leoš Lang