Prověřená auta online: Vyberte si svůj nový vůz přes internet

Auto si můžete snadno objednat přes internet. Budete mít přitom přesné informace o technickém stavu vozidla, a to díky odborníkům, kteří pro vás zajistí důkladnou kontrolu. Můžete se tak spolehnout, že před samotnou koupí budete znát technický stav vybraného vozidla.

Rychlý proces

Díky internetu si můžete koupit prověřená auta online. Podívejte se na širokou nabídku aut z celé Evropy. Objednat si můžete důkladnou prověrku vozu. Ta probíhá rychle, zpravidla do dvou dní od objednání budete mít zprávu z prověrky. Na základě té se můžete rozhodnout, zda auto chcete koupit. U některých aut je již kontrola dokonce provedena, jelikož ji zaplatil prodejce. Máte tak dostupné všechny důležité informace, které vám pomohou se rozhodnout.

Důkladná kontrola

Během kontroly dochází k prověření 270 položek – chodu spojky, zakouření koncovky výfuku, stav interiéru či podvozku a motoru. Samozřejmostí je také zkušební jízda, měření tlaku a mnoho dalšího. Kromě samotné zprávy získáte také detailní fotografie všech poškození a nahrávku zvuku motoru. Není tak důvod obávat se koupě auta přes internet. Profesionální služby vám poskytnou všechny informace o technickém stavu vozidla.

Zkušení mechanici

Prověrku vozidel vždy provádí certifikovaný mechanik. Ti mají dlouholetou praxi a vědí, na co je třeba se u jednotlivých modelů specificky zaměřit. Odhalí maskované závady a nekvalitní vozy. Kvalita provedení celé kontroly je navíc ověřena pomocí algoritmů chytré aplikace a dalších kontrolních mechanismů. Experti za jeden den prověří stovky vozů, spolehnout se tak můžete na špičkový výsledek. Žádná vada vozidla nezůstane skryta.

TIP: Víte, jakou má Škoda Kodiaq váhu?

Detailní zpráva o technickém stavu vozidla má velký význam. Díky dokumentaci všech případných poškození rovnou víte, do čeho jdete.

Copyright © 2024 KG.cz. Všechna práva vyhrazena. | Nakódoval Leoš Lang