Revizní software INSPECTO – co vše umí, kde ho získat?

Software INSPECTO je určen revizním technikům. Těm umožňuje provádět revize mnohem rychleji a efektivněji. Samotný software navíc vzniká pod iniciativou revizních techniků. Kolik software stojí a s čím vším pomůže?

Revizní software INSPECTO minimalizuje administrativu a zrychluje a zjednodušuje provádění revizí.

Revizní software může značně ulehčit administrativu.

Díky modernímu designu je aplikace velmi intuitivní. Pokud by si někdo i tak nevěděl se softwarem rady, lze na stránkách společnosti nalézt návodná videa, kde je krok po kroku postup používání ukázán a popsán. Tyto videa je možné shlédnout na inspecto.online/jak_inspecto_pracuje.html.

Co je software INSPECTO

INSPECTO je software, který v sobě kombinuje plánovač s přednastavenými postupy, které zrychlují revizním technikům jejich práci. Přednastavené postupy (workflow) zajišťují optimální sled revizní činnosti. Pokud by to však technika omezovalo, má pořád možnost vlastnoručně rozšířit rozsah prohlídek nebo měření.

Software je dostupný jak přes internetový prohlížeč pro počítače, tak pro mobilní zařízení s operačním systémem Android. Výhodou je i skutečnost, že je možné celou revizi dokončit v místě samotné revize přes mobilní zařízení, nejen v kanceláři u stolu na počítači. Prohlížečová verze i mobilní aplikace jsou v plném rozsahu v základní ceně.

Internetové připojení přitom není vždy nutností.

Mobilní aplikace může fungovat i bez internetového připojení, díky čemuž se ještě více hodí pro terénní práci. Jakmile bude připojení k internetu opět navázáno, data se synchronizují.

Revizní zprávu z aplikace lze elektronicky podepsat, vytisknout a předat, popřípadě rovnou odeslat.

Funkce aplikace jsou ušity revizním technikům na míru, aby jim ušetřili čas a zjednodušili práci.

Co vše umí?

INSPECTO obsahuje modul pro revizi vyhrazených elektrických technických zařízení. Tento modul se skládá z:

  • elektroinstalací
  • elektrických strojů
  • zařízení pro obloukové svařování
  • elektrických spotřebičů
  • systém ochrany před bleskem

Každý z těchto oddílů obsahuje šablony pro revizní činnost, které se řídí příslušnými normami.

Variantou k počítačové verzi je i aplikace.

Velkou výhodou jsou již zmiňovaní autoři aplikace, kteří působí na poli revizních kontrol. Aplikace tak bere v potaz veškeré nuance tohoto odvětví.

Jakmile se člověk zaregistruje a přihlásí do aplikace, objeví se před ním DASHBOARD. Zde může plánovat revizi, zahájit novou revizi, otevřít archiv předešlých revizí, přidat klienta do databáze, vrátit se k poslední rozpracované revizi či přidat měřidlo do databáze.

Video ukázka prostředí aplikace INSPECTO.

Databáze uživatelů se všemi daty se ukládá v bezpečném cloudovém úložišti – to znamená, že přihlášenému uživateli jsou jeho data dostupná odkudkoliv z jakéhokoliv zařízení. Technik proto nemusí data přenášet mezi zařízeními např. pomocí flash disků.

Software také umí citovat z ČSN norem při vyplňování revize, čímž zásadně usnadňuje technikovi práci.

Kde ho lze získat a kolik stojí?

Software INSPECTO přichází ve dvou časových plánech nebo v podobě poplatku za revizi. Časové plány se platí předem – buď na 3 měsíce nebo na celý rok. Poplatek za revizi je jednorázový a vyplatí se těm, kdo revize provádí nárazově.

Noví uživatelé mají také možnost získat 30 dní zdarma na vyzkoušení. Během tohoto období není potřeba nic platit a vyzkoušet si tak prostředí softwaru bez starostí.

Níže je tabulka s jednotlivými možnostmi plateb:

Délka plánuCena plánu Cena/měsíc
Čtvrtletní plán2 670 Kč890 Kč
Roční plán9 790 Kč815,8 Kč
Jedna revize99 Kč

Kromě dvou plánů je zde možnost zvolit jednorázovou platbu za revizi, která stojí 99 Kč. Ta se vyplatí, pokud technik provádí méně než 9 revizí měsíčně. Roční plán se vyplatí nejvíce, navíc usnadní člověku administrativu a starost u jednorázových placení.

Copyright © 2024 KG.cz. Všechna práva vyhrazena. | Nakódoval Leoš Lang