Zjistěte, jak plně přistupovat k verzi špičkové obchodní platformy MT4 na míru

Obchodní platforma MT4 je navržena tak, aby co nejvíce zjednodušila obchodování na trhu. Pomocí MT4 můžete snadno analyzovat každou hodnotu. Platforma Vám navíc dává příležitost automatizovat Vaše obchodování.

Provádíte většinu svých transakcí pomocí stacionární platformy? Pokud ano, stáhněte si MT4 a využijte všech funkcí obchodní platformy. Snadno přístupný software MetaTrader 4 Tutorial můžete stáhnout například na stránkách Admiral Markets, kde naleznete i detailní Meta Trader 4 návod v českém jazyce.

Aplikace vznikla již před šestnácti lety v roce 2004, a to díky vývojovému centru společnosti MetaQuotes. Můžeme ji využít hned k několika způsobům obchodování na několika světových trzích. Všem jsou jistě známé novodobé kryptoměny jako je například Bitcoin, nebo CFD komodity, indexy a především forex. Obchodování na online burzách je jednou z nejpopulárnějších možností, jak si zajistit pasivní příjem na několik desítek let dopředu. V tomto světě nalezneme velkou spoustu nováčků, ale i znalých obchodníků s dlouholetou praxí.

MetaTrader 4 zkráceně nazývaná jako MT4 by měla díky jejímu precizně vypracovanému návodu plného postupů ulehčit všem obchodníkům jejich růst. Můžete si aplikaci přizpůsobit podle svých parametrů a obchodních preferencí. Díky algoritmům si můžete obchodování zautomatizovat a otevřou se Vám dveře do bezstarostného podnikání. Nabídne Vám široké spektrum znalostí a spoustu příležitostí, jak vydělat za pomocí flexibilního obchodního systému, pokročilé technické analýzy, expertních poradců, a dokonce i mobilní aplikace.

Jak aplikaci používat?

Pro začátek stačí, když si v aplikaci vytvoříte účet. Ocitnete se na hlavní stránce, kde Vás ukazatele zavedou dál a postupně Vám vysvětlí, jak s aplikací pracovat. V sekci předního panelu My si můžete nastavení svého účtu upravit, nebo jakkoliv změnit. Správné nastavení všech kategorií je klíčové pro další práci v rámci aplikace. Vybrat si samozřejmě můžete z dvou typů účtů, a to Reálného a Demo účtu, ve kterém si můžete obchodování prozatím jenom vyzkoušet. Jestliže chcete, aby se na Vašem účtu dalo obchodovat, musíte otevřít účet prostřednictvím brokera.

Poté, co máte účet hotový, je potřeba nainstalovat aplikaci. Jak je uvedeno výše, tak si můžete vybrat aplikaci pro Windows, iOS, a dokonce i pro Android. Po stažení aplikace použijete předem vytvořený účet pro přihlášení a show může pomalu, ale jistě začít. Celým procesem instalace Vás provede průvodce instalací, nebo se můžete podívat na návod. Jestliže se přihlásíte přes heslo investora, budete mít přístup pouze k informacím ohledně účtu, ale přímo se nedostanete k obchodování. Jako investor můžete vidět, jak si Vaše obchodování vede.

Obchodovat začnete tím, že si vytvoříte novou objednávku a vyberete si s čím a jak chcete obchodovat. Vyberete si hned z několika nabízených možností a buď necháte svou objednávku čekat a vyvíjet se, nebo můžete ihned nakupovat a prodávat. Během čekajících objednávek je dobré nastavit si upozornění na cenu, což můžete udělat přímo v editoru. Pro větší přehled je dostupná i obchodní historie, a to celá, nebo třeba za vlastní období. Přesně tak víte, kdy a ve kterém bodě se Vám dařilo v obchodování nejlépe a kde by naopak bylo potřeba více štěstí, nebo výběr jiné taktiky. Pomocí reportů můžete své výsledky archivovat a zpětně sledovat své úspěchy. Skvělé je, že můžete nastavit limit na své nákupy a prodeje. Stačí v sekci objednávky vybrat v „stop loss“, tedy zastavit ztrátu, nebo „také profit“, aneb vybrat zisk. V nabídce je přes 80 marketů, které stojí za to navštívit. Vyzkoušet si můžete opravdu všechno od komodit, až po kryptoměny.

V rámci obchodování nesmíte zapomenout na nastavení svého grafu, abyste věděli a orientovali se lehce v jednotlivých hodnotách. V možnostech můžete změnit typy grafů, jejich barvy a ukazatele. Samozřejmě můžete přizpůsobit i to, jak se Vám bude graf zobrazovat a jaké všechny informace bude zahrnovat. Je pouze na Vás, jak si grafy sestrojíte. Vybrat si můžete hned z několika typů grafů, jako je třeba čárový, svíčkový, nebo sloupcový graf. Není tajemstvím, že v rámci platformy můžete vkládat i textová pole s poznámkami, nebo třeba jedním stisknutím začít a ukončit obchod.

Copyright © 2024 KG.cz. Všechna práva vyhrazena. | Nakódoval Leoš Lang