Pro lovce letáků je nově na internetu MrOferto

Pokud na internetu hledáte akční letáky, jste na správném místě. Internetový portál s letáky MrOferto nabízí nadcházející a aktuální akční letáky oblíbených obchodů. Můžete si zde navíc přečíst zajímavé články, ve kterých se dozvíte spoustu rad, triků, tipů nebo informace o zajímavostech, jež rozšíří obzory. Hlavním posláním webu je propojení zajímavého obsahu magazínu s výhodnými nabídkami z převážně kamenných obchodů.

Šetřete s MrOferto 

Pokud chcete ušetřit svoje peníze díky akcím v aktuálních letácích, pak jste na správném místě. Na MrOferto.cz najdete všechny akční nabídky na jednom webu. Nakupovat ve slevách je jednoduché. Supermarket, hypermarket, drogerie, domácnost, oblečení i zahrada. Prohlédněte si zde nejnovější letáky a katalogy a uvidíte, kolik peněz můžete ušetřit při nákupu svých oblíbených produktů. Nahraďte papírové letáky jejich online variantou a mějte všechny nezbytné informace vždy po ruce.

Akční leták MrOferto

Hledáte nejnovější slevy a akční nabídky z obchodů jako Lidl, Kaufland nebo Makro? Všechny je najdete v kategorii letáky, kde jsou všechny nabídky shromážděné, díky čemuž se nakupování stane ještě snadnější! K dispozici zde máte jak letáky populárních obchodů, jako je Lidl, Kaufland, Makro, tak i dalších známých značek. Již nyní si lze prohlížet letáky z těchto obchodů: Albert, Tesco, Billa, Globus, Penny Market,  Coop, JIP, Pepco, DM drogerie, JYSK, Hornbach a TETA Drogerie.

MrOferto nejen v ČR

Momentálně existuje česká také slovenská verze akčních letáků na MrOferto.sk. Avšak do budoucnosti se můžete těšit na další růst tohoto webu a to i mimo evropské území. 

MrOferto magazín

Magazín MrOferto.cz přináší čtenářům zajímavé informace, novinky, rady a tipy, o nichž jste doposud nevěděli. Naleznete zde články o zdravém životním stylu, recepty, zajímavosti ze světa, tipy pro krásu a mnoho dalších článků, které na webu MrOferto přibývají pravidelně.

Copyright © 2024 KG.cz. Všechna práva vyhrazena. | Nakódoval Leoš Lang