Jaké hry letí u dětí a dospělých

Zavděčit se dětem a trefit se jim do vkusu je vždy sázkou do loterie. Co dítě, to individualita, jiná přání a touhy, odlišné priority. Existuje však několik herních stálic, jež uspokojí sny každého nezletilého človíčka. Které to jsou? Jak a kde vybrat ty správné?

Padne-li řeč na stavebnice, mnohé napadne kovový Merkur, avšak většina zvolí LEGO. Na světě existují stovky, ne-li tisíce různých stavebnic, ovšem pouze dánský gigant kraluje na celé čáře. LEGO je klasika, prestiž, nostalgie, sběratelství i srdeční záležitost.

Největší devízou Lega je jeho všestrannost a oblíbenost u dětí i dospělých. Nejrůznější sběratelské edice jsou často otázkou mnohatisícových investic, avšak plastové barevné kostičky v celé svojí jednoduchosti a kráse nedají spát mnoha dětským i dospělým fantaziím.

Kdo jednou propadl Legu, těžko si bude zvykat na napodobeniny a jiné stavebnice. Na tuto klasiku nezanevře ani ve chvíli, kdy bosou nohou tvrdě došlápne na zapomenutou kostičku v koberci. Dobře to ví kromě Lega samotného také e-shop Legenio, jenž je specialistou na stavebnice LEGO a geniální zábavu.

Tisíce produktů z LEGO dílny se převlékají do kabátu Hvězdných válek, Harryho Pottera, Batmana, Jurského parku nebo Hobbita. Kromě Lega se v sortimentu Legenia vyskytují rovněž vláčky, hlavolamy, panenky, firgurky, zvířátka, autodráhy nebo deskové hry.

Hry a herní konzole pro akčnější zábavu

Lego je interaktivní hračka pro malé, větší i největší děti. Ovšem teenageři a pánové možná budou chtít dát přednost něčemu energičtějšímu, než je stavění kostiček. Herní konzole, Xbox, Nintendo nebo Playstation, všechny tyto digitální kratochvíle dokáží zpříjemnit mnoho volných chvilek.

Nejnovější hry a herní klíče jsou k mání na vícero e-shopech pro milovníky her, namátkou na GameSale, nebo JRC. Oba obchody se prezentují jako gamecentrum a prodejci počítačových videoher. Nákupy na těchto platformách probíhají v maximální rychlosti, neboť kupující obdrží e-mailem digitální herní klíč obratem po uhrazení prodejní ceny.

V e-mailu zákazník nalezne také návod k legálnímu stažení hry z internetu, čímž odpadá čekání na doručení fyzické kopie, náklady na poštovné i balné i balení samotné. Do půlhodiny od nákupu už zákazník může začít hrát. JRC kromě online shopu provozuje také kamenné prodejny po celé ČR. Jen v Praze je JRC prodejen celkem osm.

Pro novorozence jsou vhodné jednoduché účelné hračky, které podpoří růst zoubků nebo motoriku.

Hračky pro nejmenší

Ani ti nejmenší z nejmenších nechtějí být škodni, co se hraček týče. Kousátka, odrážedla, dřevěnné i plyšové hračky, chrastítka, panenky i puzzle, to vše je připraveno zaměstnávat mysl i ruce čerstvých miminek a jejich rodičů.

Ačkoli se obchod Sambaby orientují spíše na praktické potřeby pro novorozence a kojence, jako jsou kočárky, vaničky nebo bryndáky, hračky nesmějí chybět. Kromě online obchodu lze nalézt Sambaby v Ostravě, Olomouci nebo Brně.

Slogan Vše pro miminko je doslovný a výstižný. Své si zde nalzenou i maminky v podobě spodního kojeneckého prádla, různých vychytávek a dárků.

Copyright © 2024 KG.cz. Všechna práva vyhrazena. | Nakódoval Leoš Lang