Půjčka rychle na účet – ihned

Nachází-li se člověk ve finanční nouzi a potřebuje peníze ihned na účet, měl by se obrátit na nebankovní společnosti. Takové společnosti půjčí peníze i těm, kteří jsou v registru dlužníků. Jejich největší výhodou je však rychlost. Jak funguje půjčka rychle na účet?

Nebankovní společnosti nabízí velmi oblíbené půjčky ihned na účet, které jsou vhodné nejen pro ty, kteří potřebují peníze v extrémně krátkém čase. Nebankovní půjčky ihned na účet se řadí mezi půjčky expresní a je o ně nevídaný zájem. Čas od času se totiž vyskytne situace, kde rychlá majetnost je výhodou a tyto půjčky jsou velmi výhodným řešením.

Nebankovní půjčky jsou oblíbené také díky ne tak striktnímu prověřování žadatele. Bankovním společnostem trvá totiž i několik týdnů, než bankovní půjčku nebo hypotéku na družstevní byt schválí. Navíc mají přesná pravidla pro výpočet bonity klienta, která vychází z věku, práce, pohlaví, povolání, rodinného stavu a příjmu žadatele.

Proč půjčka rychle na účet?

Půjčka rychle na účet je jednou z nejoblíbenějších. Smlouvu o takové půjčce uzavírají s nebankovními společnostmi nejen ti, kdo mají nějaký vroubek z minulosti se včasným splacením půjček, ale i ti, kteří na půjčku nechtějí čekat týdny. 

Zřízení půjčky rychle na účet je nejen jednoduché, nýbrž i rychlé. Sjednání je možné si udělat z pohodlí domova. Není třeba vycházet na pobočku a strávit tam celé dopoledne. Stačí si najít webové stránky dané společnosti a vyplnit krátký online formulář se základními informacemi o žadateli. 

Pro koho jsou nebankovní půjčky rychle na účet určeny?

Obecně by se dalo říci, že jsou to půjčky pro každého. Na rozdíl od bank jsou podmínky pro zřízení velmi mírné. Jediné, co je potřeba, je platný doklad totožnosti (občanský průkaz). Půjčky rychle na účet budou vyřízeny i těm, kteří mají podprůměrný nebo vůbec žádný pravidelný příjem, i těm, kteří měli v minulosti problémy se splácením.

Hlavní znaky nebankovní půjčky rychle na účet:

  • expresní vyřízení
  • k vyřízení stačí jeden doklad totožnosti
  • vyřízení proběhne během několika minut prostřednictvím online formuláře
  • nenahlíží se do registru dlužníků
  • půjčka i pro nezaměstnané

Půjčky rychle na účet jsou skutečně velmi vyhledávaným produktem a je o něj veliký zájem. Je to díky tomu, že je snadné je získat, a to dokonce ve velmi krátkém časovém úseku. Dotyčný pak může s penězi disponovat již další den. 

Bezpečnost 

Někteří mají z půjček od nebankovních společností obavy. Bojí se, že se jedná o lichváře, tedy nelegální služby. Není to tak. Nebankovní společnosti musí k provozování takových služeb získat licenci od České národní banky

Česká národní banka navíc všechny licencované společnosti kontroluje, a v případě, že se nedrží stanových pravidel, licenci může dokonce i odejmout nebo uložit sankci. Ze zákona je povinné uvádět například RPSN. Pokud to společnost neuvádí, použije se pro klienta výhodnější repo sazba stanovená ČNB.

Copyright © 2023 KG.cz. Všechna práva vyhrazena. | Nakódoval Leoš Lang