Expres půjčka bez doložení příjmu

Potřebuje-li člověk akutně půjčit peníze a nemůže ztrácet čas zdlouhavých procesem schvalování, lze využít expres půjčku bez doložení příjmů. Jak taková expres půjčka funguje a pro koho je vhodná?

Obsah článku

Expres půjčka bez doložení příjmů

Jak získat expres půjčku bez doložení příjmu?

Co je třeba doložit?

Proč si sjednat expres půjčku?

Proč chtějí banky doložení příjmů?

Bankovní společnosti mají striktní pravidla a procesy, od kterých není možné se odchýlit. Mezi takové patří právě doložení příjmů žadatele. Na základě těchto informací pak banka vyhodnotí takzvanou bonitu zájemce. Ta vychází jak z příjmu, tak i z věku, profese, pohlaví a vzdělání žadatele.

Jakmile bankovní společnost půjčku neuzná, nezbývá zájemci nic jiného, než se obrátit na nebankovní společnost nebo zažádat o půjčku u soukromých osob. Nebankovní společnosti jsou otevřené většině klientům, za to mají stanovenou vysokou úrokovou sazbu.

Možnost sjednání expres půjčky bez doložení příjmu, kterou lze sjednat kdykoliv, je velkou výhodou. Člověk se tak zbaví strachu z toho, že nesežene včas potřebné finance například na opravu rozbité pračky. Půjčku ihned je možné sjednat i z pohodlí domova. 

Expres půjčka bez doložení příjmu

Expres půjčka bez doložení příjmu poskytuje možnost získání finančních prostředků bez nutnosti předložení dokladů o příjmu.

Jestliže má klient vedený bankovní účet u společnosti, má po starostech. Není třeba podávat společnosti informace o stavu účtu, protože banka má sama možnost vidět pohyb peněz. Pokud mezi příchozí platby patří příjem z práce, pak je to jasnou známkou toho, že dotyčný má spolehlivý zdroj peněz.

Pokud si však chce žadatel sjednat například půjčku na auto jinde než u své banky, pak je možnost získat půjčku bez doložení příjmu. To probíhá tak, že dotyčný předloží pouze výpis z účtu. Je na místě však počítat s tím, že půjčka bez doložení příjmů je krátkodobá a s vyššími úroky.

Jak získat expres půjčku bez doložení příjmu?

Získat půjčku bez doložení příjmu je velice snadné. Jediné, co je potřeba pro zřízení této půjčky, je internet. Také je možné narazit na půjčku bez dokládání registru a příjmů. Vše ostatní je otázkou několika minut. Je konec dlouhého vystávání nekonečných řad v pobočkách bank či neskutečné čekání na zprávu, zda žadateli bude půjčka v bance vůbec schválena.

Jak získat expres půjčku bez doložení příjmu?

 • Vyplnění online formuláře nebo dotazníku.
 • Přiložení občanského průkazu jako identifikačního dokladu.
 • Uvedení platné emailové adresy pro komunikaci.
 • Poskytnutí čísla bankovního účtu pro převod finančních prostředků.

Expres půjčku bez doložení příjmu dostane každý stejně rychle bez rozdílu. Žádná banka není schopna vyřídit půjčku tak rychle.

Takových služeb využívají jak ti, kteří jsou ve finanční nouzi a banky jim nepomohou, tak ti, které již přístup bank přestal bavit. Pokud se najde někdo takový, kdo do jedné z těchto skupin patří, může služeb využít ihned a zřídit si expres půjčku ihned bez doložení příjmu díky online formuláři.

Co je třeba doložit? 

Co je třeba doložit k získání expres půjčky bez doložení příjmů?

 • Vyplněný dotazník nebo formulář
 • Občanský průkaz
 • Platná emailová adresa
 • Číslo bankovního účtu

Získat expres půjčku bez doložené příjmů může kdokoliv. Společnosti u nebankovní půjčky bez registru nejčastěji požadují pouze vyplnění dotazníku nebo formuláře, nikoliv však předložení potvrzení o zaměstnání. Další nutnou podmínkou je pak předložení občanského průkazu a emailové adresy a čísla účtu.

Proč si sjednat expres půjčku?

Expres půjčka bez doložení příjmu nabízí jednoduché a rychlé řešení finančních potřeb bez nutnosti dokládat příjmy.

Proč si sjednat expres půjčku?

 • Rychlost zpracování žádosti
 • Možnost získání peněz bez doložení příjmů
 • Flexibilní podmínky splácení
 • Minimální administrativa

Vyřízení expres půjčky je snadné a rychlé. Peníze žadatel obdrží do několika minut po sjednání na svůj účet. Ti, kdo nemají u společnosti účet, mohou disponovat s financemi po podepsání smlouvy. 

Před tím je však na místě, aby si žadatel spočítal, kolik bude ve finále půjčka i s úroky stát. může se stát, že se roční úroková sazba vyšplhá na 280 %, což je obtížné během 30 denní doby pro splacení zaplatit.

Proč chtějí banky doložení příjmů?

Jak bylo zmíněno výše, žadatel před uzavřením smlouvy o půjčce musí projít striktním procesem schvalování. Pro banky je velký risk půjčit žadatelům peníze i za okolnosti, že má zájemce exekuce. Takovým klientům rády půjčují nebankovní společnosti, které nejsou nelegální. 

Zoufalí lidé často berou nabídky od neseriózních společností, které mají nestandardní úrokové sazby a mnoho různých poplatků včetně těch skrytých. Proto se doporučuje všem, kteří se v takové situaci ocitli, aby se věnovali zejména smluvním podmínkám a RPSN, kterou musí každá taková společnost ze zákona uvádět.

Banka potřebuje doložení příjmů ve formě potvrzení od zaměstnavatele, výplatní pásky, potvrzení o pobírání příspěvku na rodičovské dovolené nebo o důchodovém výměru a daňové přiznání

Copyright © 2024 KG.cz. Všechna práva vyhrazena. | Nakódoval Leoš Lang