Rychlá půjčka bez doložení příjmu – také jistá v insolvenci

Získat půjčku bez doložení příjmů může být obtížné. Většina bankovních institucí se podobným půjčkám vyhýbá a žadatelům, kteří nejsou schopni doložit potvrzení o příjmech, nevyhoví. Jiná situace je u většiny nebankovních společností.

Výhodou půjček od nebankovních poskytovatelů je skutečně vysoká schvalovatelnost. Nebankovní společnosti jsou ochotné poskytnout expres půjčku bez doložení příjmu i jistou půjčku v insolvenci. To je v klasické bance nemyslitelné, stejně jako půjčka bez registru.

Snadné a rychlé půjčky bez registru a doložení příjmu pro každého mohou být velmi lákavé, je však třeba dát pozor na podvodníky. Rozhodně se nevyplatí přistoupit na okamžitou půjčku na směnku od soukromé osoby, která je navíc v České republice nelegální. Užitečné rady a tipy na důvěryhodné nebankovní společnosti lze najít na portálu Niklák.cz.

Expres půjčka bez doložení příjmů

Rychlou půjčku bez doložení příjmů často vyhledávají nezaměstnaní, a také OSVČ, maminky na mateřské dovolené, důchodci nebo lidé s nízkými příjmy. Často se jedná o malou krátkodobou půjčku na nenadálé výdaje, někdy je však třeba půjčit i vyšší částku.

Na trhu je celá řada nebankovních společností, které vyjdou vstříc i žadatelům bez možnosti doložit příjem. Výhodou nebankovních půjček je rychlé a jednoduché sjednání online a vysoká schvalovatelnost. K nevýhodám patří vysoké úroky a RPSN, krátká doba splatnosti a vysoké sankce v případě prodlení.

Expres půjčka může pomoci vyřešit neočekávané výdaje.

Expres půjčka bez doložení příjmu – k čemu se hodí

Expres půjčka bez doložení příjmu dokáže vyřešit nenadálou finanční situaci, kdy je potřeba rychle sehnat peníze například na opravu pračky nebo auta.

Okamžitou expres půjčku bez doložení příjmu lze sjednat během několika minut dokonce i o svátcích a o víkendu. Vše je rychlé a jednoduché.

Půjčka na OP bez doložení příjmu

Výhodou půjčky na OP bez doložení příjmu je, že k jejímu vyřízení stačí žadateli jen OP nebo jiný doklad totožnosti. Není třeba shánět žádné další papíry a potvrzení. Žadatel v online formuláři jen vyplní číslo svého občanského průkazu.

Rychlá půjčka bez registru

Rychlou půjčku bez registru vyhledávají především žadatelé, jejichž jméno figuruje v registru dlužníků a kteří mají problém získat kvůli registru další půjčku. V registru dlužníků je zapsaná každá osoba, které byl poskytnut úvěr. Z registru dlužníků SOLUS se člověk dostane až 3 roky po splacení dluhu.

Zápis v registru dlužníků často komplikuje schválení další půjčky u klasické banky. Nebankovní společnosti však nabízejí rychlé půjčky bez registru, které jsou vhodné i pro dlužníky. Stejně tak jsou častým produktem nebankovních poskytovatelů půjčky bez registru a doložení příjmu.

Okamžité půjčky pro dlužníky často slouží na zaplacení dluhů u jiné půjčky. Takové situaci se říká dluhová spirála a cesta z ní bývá velmi složitá. Proto je lepší se do ní vůbec nedostat a špatnou finanční situaci řešit jinak než nevýhodnými půjčkami.

Nebankovní půjčka bez příjmu a bez registru

Poskytovatelé expres půjčky bez doložení příjmů mohou při schvalování úvěru nahlédnout do registru dlužníků. Mnozí z nich to však nedělají a nabízejí půjčky bez registru. Tito věřitelé podstupují velmi vysoké riziko a obvykle si je nechají zaplatit skrze vysoké úroky.

Půjčky bez příjmu od nebankovních společností jsou často řešením finanční situace pro žadatele, kteří nemohou doložit pravidelný příjem. Proto půjčky bez příjmu využívají také OSVČ a lidé s nepravidelným příjmem.

Samozřejmě, že je půjčka bez příjmu reálná i pro nezaměstnané. Klienti, kteří nemají vůbec žádný přijem by však měli půjčku pořádně rozmyslet. Mohou se totiž snadno dostat do dluhové pasti.

Někdy jsou půjčky bez příjmu a bez registru pojištěny zástavou nemovitosti. V tom případě jsou podmínky úvěru mírnější. Ručení nemovitostí poskytne věřiteli jistotu, že dlužník svou pohledávku splatí.

Půjčka v insolvenci je možná také online.

Jistá půjčka v insolvenci – také online

Složitou situaci mají lidé, kteří se ocitli v exekuci nebo dokonce v insolvenci. Půjčka v exekuci je takřka vyloučená. Takovým klientům půjčí jen málo věřitelů. Insolvence znamená neschopnost dlužníka splácet, což je podstatný důvod k zamítnutí další půjčky.

Žadatel o jistou půjčku v insolvenci má šanci jen u poskytovatelů, kteří nenahlíží do registrů a ke schválení jisté půjčky bez registru jim stačí pouze doklad totožnosti. Půjčky tohoto typu patří mezi velice rizikové úvěry, protože s sebou nesou vysoké úroky a velmi nevýhodné podmínky.

Pokud dlužník vše splatí a insolvenční řízení je ukončeno, zůstává ještě pět let v insolvenčním rejstříku. V tuto dobu je takřka nemožné žádat o půjčku ihned v klasické bance. Teprve po pěti letech začíná člověk s čistým štítem.

Půjčka po insolvenci

Pět let po vymazání z insolvenčního rejstříku může bývalý dlužník zažádat o půjčku po insolvenci. Po pětileté lhůtě je reálné získat výhodnou půjčku po insolvenci také u klasické banky. Žadatel však musí splnit přísnější podmínky.

Půjčku po insolvenci lze samozřejmě vyříditi přes nebankovní poskytovatele. Podmínky získání takové půjčky jsou méně přísné, avšak celkově je půjčka po insolvenci u nebankovní společnosti méně výhodná.

Okamžitá půjčka na směnku

Směnka je obchodovatelný cenný papír, který je možné převést na jiného majitele. Směnka je platná sama o sobě bez smluvního vztahu mezi účastníky. Podpisem směnky se dlužník zaváže splatit půjčený obnos ke konkrétnímu datu.

Od roku 2013 jsou okamžité půjčky na směnku v tuzemsku zakázány, na černém trhu však fungují stále, i jako půjčky o víkendu. Obvykle mají velmi nevýhodné podmínky a hraničí s lichvou.

Jiná situace je v případě úvěrů pro podnikatele. OSVČ a firmy mohou použít bianco směnku jako formu záruky.

Mikropůjčka bez doložení příjmu

Mini půjčka bez doložení příjmu neboli mikropůjčka je půjčka na velmi nízké částky s krátkou dobou splatnosti. Obvykle se jedná o částku v hodnotě stovek nebo nižších jednotek tisíc korun.

Vyřízení mikropůjčky bez doložení příjmu bývá skutečně rychlé a jednoduché a zpravidla probíhá online. Žadatel o mini půjčku bez doložení příjmu může mít peníze na svém bankovním účtu již do několika minut.

Dlouhodobá půjčka bez doložení příjmu

Získat dlouhodobou půjčku bez doložení příjmu může být poměrně komplikované. Většina rychlých půjček bez příjmu je poskytována na velmi krátkou dobu a jedná se zpravidla o nižší částky. Podmínkou pro získání dlouhodobé půjčky totiž bývá právě doklad o výši a zdroji příjmu.

Dlouhodobé půjčky bez doložení příjmu lze obvykle získat zástavou nemovitosti. Půjčená částka se odvíjí od ceny nemovitosti. Taková půjčka je pro věřitele méně riskantní. Pokud dlužník nesplácí, připadne zastavená nemovitost věřiteli.

Půjčku bez doložení příjmu je možné sehnat i na vyšší částku, nicméně zde je už potřeba ručení.

Půjčka bez doložení příjmu 500 000 korun

Sehnat půjčku bez doložení příjmu na částku 500 000 korun nebo vyšší se stejně jako u dlouhodobé půjčky bez doložení příjmu neobejde bez ručení. Nejčastěji jde o ručení nemovitostí, což pro dlužníka přináší riziko ztráty střechy nad hlavou.

Půjčku 20 000 bez doložení příjmu lze sehnat o poznání snadněji, přece jen se jedná o mnohem nižší částku. Podmínky a úroky nebankovních poskytovatelů jsou však obvykle dost nevýhodné a půjčka 20 000 bez doložení příjmu může přijít velmi draho.

Půjčka bez doložení příjmu online

Velkou výhodou a lákadlem nebankovních půjček bez doložení příjmu je velmi rychlé a jednoduché vyřízení online. Většina poskytovatelů online půjček bez doložení příjmu schvaluje úvěry prostřednictvím jednoduchého online formuláře.

Žadatel vyplní jen několik nezbytných osobních údajů a zadá požadavky na výši půjčky. Poskytovatel téměř ihned žádost vyhodnotí a učiní žadateli nabídku. Pokud žadatel souhlasí s podmínkami a detaily půjčky, může mít půjčku na účet ihned, již do několika minut.

Peníze jsou zpravidla posílány na bankovní účet žadatele, výjimkou však nejsou ani půjčky v hotovosti na ruku. Často lze peníze vyzvednout na čerpacích stanicích a v trafikách. Někteří poskytovatelé půjček v hotovostí doručují peníze přímo do domu žadatele nebo na předem domluvené místo.

Online půjčka bez příjmu

Oblíbená online půjčka bez příjmu je vyhledávána především proto, že lze zařídit skutečně velmi jednoduše. Řada žadatelů velmi oceňuje anonymitu, kterou online půjčka bez příjmu poskytuje. Žadatel se svým poskytovatelem ve většině případů vůbec nepřichází do styku.

V každém případě je však třeba dbát na dodržení dohody a splatit online půjčku bez příjmu včas. V případě prodlení jsou penále obvykle nepříjemně vysoké.

Tesco půjčka bez doložení příjmu

Oblíbeným finančním produktem pro klienty bez možnosti doložit příjem je Tesco půjčka bez doložení příjmů. Poskytuje ji důvěryhodná společnost s dlouholetou tradicí na českém trhu – Home Credit a.s.

Tesco půjčka bez doložení příjmu je poskytována ve výši od 10 000 Kč do 500 000 Kč. Maximální doba splatnosti dosahuje až 84 měsíců. Klienti mohou o Tesco půjčku bez doložení příjmu žádat opakovaně.

Tesco půjčku bez doložení příjmu lze sjednat přímo v obchodě Tesco nebo online.

Copyright © 2024 KG.cz. Všechna práva vyhrazena. | Nakódoval Leoš Lang