Nebankovní půjčka bez doložení příjmu a registru – na ruku, ihned

Při schvalování žádostí o úvěr banky vždy hledí na to, aby byl klient schopný splácet. Tedy aby měl stálý doložitelný příjem a nebyl zadlužený. Kde se dá sehnat půjčka bez doložení příjmu a bez registru? A je vůbec bezpečná? A jak je to s nákupy na splátky bez nahlížení do registru a doložení příjmu?

Úvěr bez doložení příjmů je typickým produktem nebankovních poskytovatelů. Než člověk s někým takovým podepíše smlouvu, měl by si o něm zjistit všechny důležité informace, pečlivě si pročíst smluvní podmínky a dát si pozor na půjčky na směnku.

Nebankovní poskytovatelé často nevyžadují, aby byl žadatel bonitní, tedy schopný splácet. Proto své úvěry inzerují i jako půjčku bez zaměstnání či půjčku na rodičovský příspěvek.

Půjčku je možné vyhledat také jako půjčka bez zaměstnání.

Některé instituce vyžadují podepsat směnku, která pro ně představuje velmi silný nástroj pro případ nesplácení a může žadatelům způsobit velké problémy. Ověřenými nebankovními společnostmi jsou například Zaplo, Dodo půjčka či Acema. Jak Zaplo, tak Dodo půjčka či Acema nabízejí velmi populární produkty.

Mnoho z nich láká na první půjčku zdarma, což je obzvlášť levná půjčka, za kterou klient neutratí ani korunu navíc. Bývá však limitována nízkými částkami a krátkými dobami splatnosti. Zájemci o dlouhodobou půjčku bez doložení příjmu by se proto měli poohlédnout po jiném produktu.

Zpravidla se nebankovní půjčky ihned na účet využívají k úhradě účtů, nákupům finančně náročnějších položek či rekonstrukci bydlení. Tedy splátek, které nejdou odložit, takže je třeba mít peníze na účtu ještě dnes. Obvykle se k nim uchylují tyto skupiny lidí:

 • nezaměstnaní
 • pracující, kteří nemohou příjmy nijak doložit
 • pracující s velmi nízkými příjmy

Aby se společnostem půjčky bez papírů vyplatily, účtují si za ně vysoké úroky a RPSN a kladou si přísné podmínky. To všechno může vést k vážným finančním problémům, proto je důležité sjednání půjčky bez doložení příjmu pečlivě zvážit.

Půjčka bez doložení příjmu může pomoci ale také způsobit ještě větší finanční problémy.

Expres půjčka bez doložení příjmu –⁠ sjednání

Mnoho nebankovních společností nedisponuje pobočkami, a tak nabízejí výhradně půjčky přes internet. To znamená, že žadatel kvůli sjednání nemusí nikam chodit – žádost o rychlou půjčku bez doložení příjmu vyřídí z domu, z práce nebo třeba z kavárny, stačí mu k tomu pouze internetové připojení.

Vybere si poskytovatele, jehož nabídka odpovídá jeho potřebám a možnostem, a přejde na jeho web, kde si může přečíst všechny potřebné informace. Výše půjčky, doba splatnosti a poplatky se u jednotlivých společností liší.

Na webu najde také formulář, do něhož zadá požadovanou výši úvěru a dobu splatnosti. Formulář současně funguje jako kalkulačka, která ihned vypočítá výši splátky a celkovou částku, kterou klient nakonec vrátí.

Poté už zbývá jen vyplnit osobní a kontaktní údaje a žádost odeslat. Během několika hodin, maximálně dní, žadatele kontaktuje poskytovatel, aby mu sdělil, zda online půjčka bez doložení příjmu byla schválena. Společně se domluví na dalším postupu.

Online půjčka bez doložení příjmu ihned na účet

Ani kvůli podpisu a předání peněz není nutné kamkoliv docházet. Někteří nebankovní poskytovatelé totiž peníze posílají na klientův bankovní účet. Doručení peněz zpravidla slibují ihned již během několika hodin, maximálně dní.

Háček bankovních převodů tkví v tom, že běžně neprobíhají o víkendech a státních svátcích. Zájemce o půjčku online ihned na účet bez doložení příjmu tedy může zažádat třeba v sobotu, ale peníze se k němu dostanou nejdříve následující pracovní den.

Řešením je funkce zvaná okamžitá platba, s níž k převodu peněz dochází ihned – bez ohledu na to, jestli je pracovní pondělí nebo Štědrý den. Okamžitou platbu dnes již podporuje většina bank na českém trhu, konkrétně tyto:

Aby vše proběhlo podle plánu, je nutné, aby okamžité platby umožňovala banka obou stran, tedy jak banka klienta, tak banka poskytovatele.

Oblíbené půjčky bez doložení příjmu ihned na účet:

Výše půjčkyDoba splatnosti
Kamali1 000 – 20 000 Kč14 – 30 dní
Crediton500 – 8 000 Kč30 dní 
Home Credit10 000 – 250 000 Kč3 – 84 měsíců

Klienti si chválí například i půjčku online ihned na účet bez doložení příjmu od společnosti Ferratum Bank. Ta nabízí produkty Ferratum Micro, Ferratum Credit a Ferratum Plus, které se od sebe liší výší úvěru a dobou splatnosti.

Je vhodné poznamenat, že získání půjčky bez doložení příjmu ihned na účet není samozřejmé. Mnohdy je potřeba příjem ověřit, stejně jako se například kontrolují případné záznamy v úvěrových registrech. Půjčky bez doložení příjmu ihned na účet navíc bývají drahé a nepředstavují tak vhodné řešení finančně napjaté situace.

Půjčky bez registru na ruku

Právě kvůli tomu, že bankovní transakce mohou probíhat i několik dní, někteří klienti upřednostňují expres půjčku bez doložení příjmu na ruku. Vyplacení půjčky ihned na ruku totiž není závislé na fungování bank.

Půjčky bez registru ihned na ruku jsou riskantní záležitostí pro poskytovatele, jelikož zde není jistota, že bude dlužník schopen řádně splácet. Toto riziko bývá vyvažováno vysokou úrokovou sazbou, potažmo RPSN.

Oblíbené expres půjčky bez doložení příjmů na ruku:

Výše půjčkyDoba splatnosti
Zaplo1 000 Kč – 16 000 Kč / 30 000 Kč7 – 30 dní
Home Credit10 000 – 250 000 Kč3 – 84 měsíců
Express Cash5 000 – 70 000 Kč14 – 20 měsíců

Poskytovatelé rychlých půjček o víkendu nabízejí různé možnosti vyplacení peněz. Někteří si klienta pozvou na pobočku, jiní přijdou přímo k němu domů či na jiné smluvené místo, kam přinesou potřebné dokumenty a smluvenou částku. Záleží na individuální domluvě.

Oblíbeným způsobem vyřízení půjčky bez registru na ruku je pomocí výplatních terminálů, které jsou k dispozici na partnerských místech po celé České republice. Díky téhle skutečnosti je tato možnost vhodná i pro obyvatele menších měst.

Například k vyplacení Zaplo půjčky se užívají terminály v trafikách GECO, společnost CreditPortal zase spolupracuje s čerpacími stanicemi EuroOil. Výhodou je, že jak trafiky, tak čerpací stanice mají otevřeno každý den od rána až do večera.

Půjčku bez doložení příjmu na ruku využívají zejména lidé, kteří peníze potřebují velice rychle.

SMS půjčka bez doložení příjmu

Oblíbené jsou i SMS půjčky. Jejich sjednání zabere pár minut a není k němu potřeba nic víc než telefon. Tento úvěr je vhodný pro kohokoliv, kdo neumí používat internet. Zpravidla je dostupný pro každého, i pro žadatele s exekucí a nízkým příjmem.

Jedná se o typický produkt nebankovních poskytovatelů, v jehož rámci jsou nabízeny výhradně malé částky. Rozhodně se nejedná o dlouhodobou půjčku bez doložení příjmu, její doba splatnosti činí jeden den až několik týdnů.

Bohužel vyřízení prvního úvěru je poměrně složité a hlavně zdlouhavé, může trvat i několik dní. Provádí se přes webové stránky dané společnosti a zahrnuje vytvoření klientského profilu, ověření identity a zkontrolování registru dlužníků.

Všechno tohle je však potřeba absolvovat pouze jednou. Každé další sjednání SMS půjčky bez doložení příjmu už zabere jen pár minut a skutečně nevyžaduje nic jiného než použití mobilního telefonu.

Nákup na splátky bez doložení příjmu – mobil, telefon a další

Kdo se nechce upisovat nebankovní společnosti, nicméně mu chybí finance na vytoužený či potřebný nákup, může využít nákup na splátky bez doložení příjmu. Zákazník si jednoduše vybere položku a nebude ji platit najednou, nýbrž po částech.

Možnost nákupu na splátky bez doložení příjmu nabízejí zejména prodejny elektroniky, neboť jejich produkty bývají finančně náročnější, a tak zákazníci tuto možnost vítají. Získat třeba mobil na splátky bez doložení příjmu je možné u Datart, Euronics či Okay Elektro.

Klienti musejí počítat s tím, že se jim nákup ve finálním součtu prodraží. Pokud si pořídí například lednici u Datart, která běžně stojí 28 990 Kč, a splatí ji za 12 měsíců, zaplatí za ni celkem o téměř 4 000 Kč víc.

Vysoké úvěry a RPSN se týkají i levnějších položek. Mobil na splátky bez doložení příjmu u Datart při ročním splácení stojí 4 500 Kč, ačkoliv při běžném nákupu by za něj zákazník zaplatil pouze 3 990 Kč.

Zákazníkovi zpravidla stačí být plnoletý a předložit občanský průkaz a druhý průkaz totožnosti. U nadprůměrně vysokých půjček prodejci doložení příjmu vyžadují, například u Okay se to týká úvěrů nad 50 000 Kč.

Nicméně i u nižších částek se lze setkat s důkladným prověřováním bonity. Z tohoto důvodu je například velmi těžké narazit na nabídku nákupu na splátky bez nahlížení do registru. Je to podobné jako v případě půjček bez registru ihned na ruku, online půjček bez prověřování SOLUSu apod. – poskytovatelé nemohou riskovat, že si úvěr sjedná zadlužený člověk, který nebude schopen splácet své závazky.

Úvěr je možný také bez registru.

Nebankovní půjčky bez registru a potvrzení příjmu

Úvěr bez doložení příjmů zpravidla znamená také úvěr bez registru. To znamená, že poskytovatel nenahlíží do registru dlužníků, tedy nebere ohled na to, zda žadatel již nedluží peníze někde jinde.

Peníze mu půjčí v každém případě, protože to je princip produktů jako nebankovní půjčky bez registru a potvrzení příjmu.

Získat půjčku pro zadlužené u ověřené bankovní společnosti je v podstatě nemožné. Kontrolování registru dlužníků je totiž zákonem povinné, a tak na to banky poctivě dbají.

Když tedy někdo chce úvěr třeba od ČSOB, a přitom již má půjčené peníze u Fio banky, s největší pravděpodobností jeho požadavku nebude vyhověno.

Okamžité půjčky pro zadlužené a bez doložení příjmu nabízí například:

Výše půjčkyDoba splatnosti
Mobil Půjčka2 000 – 10 000 Kč21 dní
Smart Půjčka50 000 – 300 000 Kč48 měsíců

Dříve se mezi půjčky bez registru a doložení příjmu řadila také Via SMS půjčka, nicméně dnes tomu tak není. V rámci procesu schvalování žádostí se kontrolují registry a posuzuje se také příjem žadatele.

Podmínky půjček bez registru a půjček bez papírů jsou naprosto benevolentní. Většina jejich poskytovatelů vyžaduje pouze plnoletost a předložení dokladu totožnosti. Také je nezbytné mít přístup k internetu, protože se zpravidla jedná o online půjčky.

Půjčka na OP bez doložení příjmu

Úvěr bez nahlížení do registru dlužníků a bez nutnosti prokazování příjmu bývá někdy inzerován také jako půjčka na OP bez doložení příjmu. Jde o administrativně nenáročný produkt nebankovních institucí, na který dosáhne téměř každý.

Výhody půjčky:

 • Nenáročné a rychlé sjednání,
 • snadná administrativa,
 • rychlé vyřízení žádosti,
 • žádné dokládání příjmu a nahlížení do registru.

Úvěr je dostupný i dlužníkům a klientům bez stabilních příjmů. Aby žádost byla schválena, stačí vyplnit osobní a kontaktní údaje a prokázat se dokladem totožnosti, například občanským průkazem. Proto se úvěr jmenuje půjčka na OP bez doložení příjmu.

Nevýhody půjčky:

 • Vysoké úroky, RPSN a další poplatky,
 • neférové podmínky a sankce za pozdní splácení,
 • krátká doba splatnosti,
 • nízký úvěrový rámec.

Co se nevýhod produktu týče, vyznačuje se nízkým úvěrovým rámcem a krátkou dobou splatnosti. To, že se instituce nezajímají o bonitu žadatele, je vykoupeno velmi vysokými úroky, RPSN a dalšími poplatky.

Klienti by si zejména měli dát pozor na poskytovatele. Pohybuje se mezi nimi totiž mnoho soukromníků a lichvářů, kteří nemají na cíl nic jiného, než na půjčce co nejvíc vydělat. A to třeba i nelegálními způsoby.

Stěžejní je si pořádně promyslet, zda si daný produkt mohu dovolit a zda ho zvládnu včas splatit. Kromě toho by si žadatel měl velmi pečlivě přečíst smlouvu a dát si pozor na podvodné a nebezpečné praktiky typu rozhodčí doložky.

Copyright © 2024 KG.cz. Všechna práva vyhrazena. | Nakódoval Leoš Lang