UniCredit Leasing – kontakt – Praha, Brno

Nachází-li se člověk ve finanční tísni a nečekaná záležitost nepočká do výplaty, musí se obrátit na jednu ze společností poskytující půjčku. Každá z bankovních a nebankovních společností má jiné podmínky a jiné úrokové sazby s dobou splacení. Jaké výhody přináší půjčka u UniCredit?

Unicredit Leasing je velice oblíbenou a proslulou společností po celém světě. Vznikla již v roce 1991 a od té doby se může chlubit celou řadou úspěchů. V době svého vzniku nesla jiný název, postupně se však formovala. Již od začátku se řadí mezi špičkové finanční společnosti. Patří mezi nejvyhledávanější a nejoblíbenější leasingové společnosti.

Unicredit Leasing nabízí celou řadu produktů, vybere si každý. Nabídka produktů je skutečně rozsáhlá, společnost má velké finanční možnosti, nabízí tedy i rozsáhlé a nákladné produkty.

Unicredit Leasing vyniká také tím, že nabízí zřízení leasingu pro každého. Tyto nebankovní půjčky jsou bez náhledu do registru dlužníků, jsou tedy vhodné i pro ty, kteří měli v minulosti problémy se splácením a ocitli se tak v registru dlužníků

Pokud se žadatel o půjčku nachází v registru dlužníků, je více než pravděpodobné, že nedostane bankovní půjčku. Banky mají striktní postup a pravidla, která musí žadatel splnit, aby mu byla půjčka schválena.

Unicredit Leasing však nenabízí leasing jen zájemcům o auto. Nabízí je také zájemcům o jachty či lodě, ale i na různé stroje a moderní technologii. Mimo to financuje i jinou dopravní techniku, ale i nemovitosti. Každý si vybere z možností půjček na auto nebo na bydlení.

Tohle vše dokazuje, že Unicredit Leasing je nadčasovou společností s dlouholetou tradicí. Pokud chce člověk zřídit výhodnou půjčku na cokoliv, může tak učinit ihned prostřednictvím online formuláře.

Rychlá půjčka bez registru

Těm, kterým bankovní společnost neschválila možnost získání půjčky, nabízí půjčení financí skoro ihned nebankovní společnosti. Je třeba však počítat s tím, že nebankovní půjčky bez registru za to mají vyšší úrokovou sazbu než bankovní společnosti. Vystavují se totiž vyššímu riziku, že své peníze neuvidí. 

Jak probíhá rychlá půjčka bez registru? Smlouvu lze uzavřít dvěma způsoby. Jedním z nich je provedení žádosti bez nahlížení do registru telefonicky. To ocení zejména ti, kdo nejsou velkými fanoušky technologií. Pracovník na lince s klientem vyplní formulář a zašle mu následně další instrukce.

Dalším typem je žádost o půjčku online. Na internetových stránkách UniCredit Leasing je možné požadovaný dotazník vyplnit ihned z pohodlí domova. A tak není třeba chodit osobně na pobočku. 

Jedinou podmínkou pro sjednání půjčky bez registru je věk žadatele, který musí přesáhnout 18 let. Vyplacení půjčky pak probíhá ihned

Co je třeba ke sjednání půjčky?

Nebankovní společnosti potřebují ke sjednání smlouvy o půjčce jen několik dokladů, a to zejména těch, které prokazují jejich totožnost. Ke sjednání půjčky bez registru je třeba předložit občanský průkaz společně s dalším dokladem prokazujícím totožnost žadatele. Tím jsou například řidičský průkaz nebo cestovní pas. Dalším dokladem je výpis z účtu, kde je vidět žadatelův příjem nejméně za 3 poslední měsíce. 

Copyright © 2024 KG.cz. Všechna práva vyhrazena. | Nakódoval Leoš Lang