Půjčka na mateřské a rodičovské dovolené

Pokud je svobodná matka s dítětem a je na mateřské, pak ví, jak těžké je uživit sebe samu, a navíc i ratolest. Chce-li pro své dítě kvalitní dětství a je bez stálých příjmů nebo bez partnera, může sáhnout po půjčce. Jakmile se však o tuto problematiku začne více zajímat, zjistí, že u běžné banky prakticky nemá šanci získat půjčku. Kde sehnat půjčku na rodičovské a mateřské dovolené?

Bankovní půjčky dostanou jen takové osoby, u kterých je jistota, že peníze vrátí včas a řádně. A tak je na místě se nejdříve zeptat svých přátel nebo rodiny, zda nemají nějaké peníze navíc, které by byli ochotni půjčit. Většinou alespoň někteří z nich mají nějaké peníze našetřené, které rádi půjčí matce na mateřské dovolené.

Každý žadatel u bankovní společnosti prochází procesem schvalování. Při něm se vypracovává takzvaná bonita klienta. Ta se vypočítává na základě parametrů jako jsou věk, pohlaví, nejvyšší dosažené vzdělání, rodinný stav a počet dětí nebo osob finančně závislých na žadateli a doložení příjmuJak získat půjčku bez doložení příjmu?

Ti, kdo mají nízkou bonitu u půjček bankovních společností, ji mohou zvýšit. Lze si přizvat spolužadatele, kterým jsou nejčastěji partneři nebo manžel žadatele o půjčku ihned, nebo ručitele. Na ručitele se obrátí banka tehdy, pokud dlužník neplatí své závazky. 

I v tomto případě je však daleko lepší se obrátit na své známé s žádostí o finanční pomoc. Může se stát, že v nouzi matka na mateřské dovolené kývne na typ půjčky, který bude mít nastavené vysoké úrokové sazby. Ty může využít jinak a koupit za ně například dětskou postýlku.

Půjčka od známých

Byť to může být pro některé ponižující žádat rodinu o peníze, mělo by se to zkusit. Rodina si má pomáhat, a to platí i v tomto případě. Utáhnout náklady rodiny z mateřské nebo rodičovské dovolené je náročné. Rodina navíc půjčuje v převážné většině případů bezúročně. Je třeba být však zodpovědný a vrátit peníze včas. Hodí se je obdarovat navíc čokoládou, šampaňským nebo zaokrouhlit částku dluhu nahoru jako poděkování.

Nebankovní společnosti 

Pokud půjčení peněz od rodiny a od známých nevyjde, nezbývá nic jiného než se obrátit na nebankovní společnosti. Ty nejsou nelegální, jak si většina myslí. I nebankovní společnosti musí získat licenci od České národní banky, aby mohly poskytovat půjčky, stejně jako bankovní společnosti. 

Nebankovní společnosti poskytují nejčastěji online půjčky bez registru a půjčky pro dlužníky a osoby s nízkou bonitou. Tím, že půjčují finance rizikovějším osobám, mají stanovené vyšší úrokové sazby. Doba pro splacení je kratší

Půjčka na mateřské dovolené 

Výchova dítěte není jen psychicky náročná, nýbrž i finančně. Udává se, že péče o dítě od narození po dovršení 18 let stojí rodiče více než milion korun. Příjem z mateřské nečiní velkou částku, a tak je dobré mít jistotu. Půjčka na mateřské dovolené matce pomůže k lepší úrovni bytí. 

Půjčka na mateřské dovolené je unikátní produkt, který je vhodný pro všechny matky na mateřské dovolené, nejen ty svobodné. Finanční pomoc dokáže výrazně zlepšit kvalitu života matkám a ratolestem.

Výhody půjčky na mateřské dovolené:

  • pomoc všem matkám s dětmi v tísni bez rozdílu
  • půjčky jsou postavené tak, aby každá matka byla schopna splácet
  • půjčky na mateřské dovolené jsou velice flexibilní

Klíčový je fakt, že matka je schopna sama splácet půjčku, a to řádně a včas. Jejich příjem sice není vysoký, za to je pravidelný, a proto i matky na rodičovské mají možnost si půjčit o poskytovatelů půjček. 

Rychlá půjčka na mateřské dovolené

Pro matky na rodičovské dovolené je důležité získat půjčku co nejdříve to jde. Ideálně ihned po zažádání. Nejčastěji jdou peníze na opravu rozbitého domácího spotřebiče jako je například pračka. Mnohdy se známý nebo rodina nabídnou, že s opravou pomohou sami nebo finančně. Pokud se jedná o větší částky, které si rodina nemůže dovolit půjčit, pak je možné se obrátit na nebankovní společnost.

Ta poskytne půjčku do několika minut od vyplnění online formuláře s nutnými údaji o žadateli. Pokud některá z maminek neovládá moc dobře práci s počítačem nebo upřednostňuje mluvenou komunikaci, je možné si sjednat půjčku prostřednictvím hovoru na telefonu.

Půjčka bez registru pro matky s dětmi

Někdy nastanou v životě situace, kdy je třeba sáhnout po půjčce. Půjčka pro lidi na mateřské dovolené je právě takovým případem. Podobným případem je i neobdržení výživného včas na účet. Půjčka ihned na účet je pro takové případy přesně dělaná. 

Jakmile jedinec zapomene zaplatit své závazky včas, okamžitě se dostává do registru dlužníků. Poté je pak nelehké sehnat půjčku u bankovní společnosti, která klade velký důraz na existenci záznamu v rejstříku dlužníků. Proto existuje řada nebankovních půjček na cokoliv, které matkám na mateřské dovolené vytrhne trn z paty.

Copyright © 2024 KG.cz. Všechna práva vyhrazena. | Nakódoval Leoš Lang