Půjčka pro každého – ihned i bez registru

Nachází-li se člověk ve finanční nouzi a potřebuje půjčit peníze ihned, měl by se obrátit na nebankovní společnosti, jejichž proces schvalování žádostí je velmi rychlý. Nebankovní půjčky jsou v mnoha ohledech výhodnější než půjčky bankovní, a přitom jsou velmi bezpečné. V čem tedy hledat výhody nebankovní půjčky?

Poskytování půjček bankovními společnostmi bývá spojováno s dlouhým a striktním procesem schvalování. Proč tomu tak je? Banky nechtějí přijít o své peníze, a tak raději půjčí jen klientům, kteří mají vysokou bonitu. Za to však mají nižší úrokové sazby a je u nich jistota, že se nejedná o podvodné společnosti.

Bonita klienta je spojována s žadatelovou rizikovostí. Vychází z několika parametrů, mezi které patří věk, pohlaví, vzdělání a profese žadatele. Neméně důležitým je plat. Pokud nemá dotyčný stálý plat, nemá šanci půjčku ihned získat u bankovní společnosti.

důvěryhodností žadatele souvisí i záznam v registru dlužníků. Pokud se žadatel o půjčku na účet vyskytuje v registru dlužníků, je více než jasné, že banka mu nevyjde vstříc. Registr dlužníků obsahuje záznamy o klientovi, a to zejména jeho historii splácení půjček a úvěrů. Které instituce tedy nabízí půjčku pro každého?

Půjčka bez registru 

Nebankovní půjčky bez registru poskytují nebankovní společnosti v malém finančním obnose. Splatnost takových půjček je většinou velmi krátká, a to od 1 do 3 měsíců. Je třeba počítat s tím, že žadatel dostane vyšší úrokovou sazbu než kdyby si sjednat bankovní půjčku. 

Půjčku bez registru je možné označit i jako mikropůjčku bez registru. Jedná se o krátkodobý úvěr, který dosahuje nejčastěji 5 000 Kč. Je to zároveň půjčka na cokoliv, a tak není třeba dokládat, na co půjčka půjde. Lze ji navíc získat jako půjčku na ruku v hotovosti.

Bezpečnost

Na trhu je celá řada nebankovních společností poskytujících půjčky a hypotéky například na družstevní byt. Ne všechny však jsou seriózní, zejména ty, které nabízí podezřele výhodné půjčky. Společnost by měla mít spoustu spokojených klientů, což je záruka kvality. 

Před uzavřením smlouvy o půjčce je na místě se věnovat smluvním podmínkám. Je možné, že některé společnosti si účtují nejrůznější poplatky, o kterých mnohdy nemá člověk ani ponětí. Pak se z na první pohled nejlevnější půjčky může stát dluhová past. 

Proto je na místě si před výběrem nebankovní společnosti přečíst recenze klientů, smluvní podmínky a porovnat si prostřednictvím úvěrové kalkulačky, zda opravdu je nabízená půjčka tou nejvýhodnější například na základě RPSN.

Půjčky pro každého

Půjčky pro každého, které nabízí nebankovní společnosti, jsou vhodné pro každého bez rozdílů. Pokud žadatel neuspěl v bance, má zde téměř stoprocentní jistotu úspěchu. Bankovní společnosti mají totiž přísné podmínky pro schvalování půjček. 

Má-li člověk podprůměrný příjem, nemá u banky šanci. Bankovní společnosti půjčku neschválí ani v případě, že dotyčný měl v minulosti problémy se splácením, jak bylo zmíněno výše. Nebankovní půjčky jsou vhodné pro každého bez rozdílu.  Takové společnosti ve většině nenahlíží do registru dlužníků ani nevyžadují doklad o výši příjmů.

Zřízení během několika minut

Zřízení nebankovní půjčky je nesmírně jednoduché. Jediné, co musí člověk udělat, je vyplnit krátký online formulář se základními informacemi. Nic víc v tom není. Žádné obcházení kamenných poboček, žádné odpovídání na otázky, žádné dokládání mnoha papírů. Nebankovní půjčky lze vyřídit během několika minut prostřednictvím počítače. Peníze je možné získat ještě dnes.

Copyright © 2024 KG.cz. Všechna práva vyhrazena. | Nakódoval Leoš Lang